مدال آوران

آخرین لیست مدال آوران المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال ۱۳۹۹

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرد

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان بنا به اعلام کمیته المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، لیست مدال آوران این المپیاد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سمپاد، باشگاه دانش‌پژوهان جوان با صدور یک اطلاعیه لیست اسامی مدال‌آوران المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال جاری را اعلام کرد، متن اطلاعیه به شرح زیر است::

با عرض تبریک به اولیای گرامی و آرزوی موفقیت برای همه دانش‌پژوهانی که در شرایط سخت کرونایی کلاس‌ها و آزمون‌های دوره تابستانی را پشت سر گذاشتند و با تشکر از بخش‌های علمی و اجرایی سمپاد و باشگاه دانش‌پژوهان جوان در برگزاری کلاس‌ها، آزمون‌ها، تصحیح برگه‌ها و…، به استناد نظر کمیته محترم علمی المپیاد سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی، مدال‌آوران دوره تابستان سال ۹۹ را به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل اعلام می‌داریم.

امیدواریم در سال‌های آینده شاهد حضور این عزیزان در بالاترین قله‌های موفقیت و خدمت‌گزاری به ایران عزیز باشیم. بی‌شک ارتباط این عزیزان با باشگاه دانش‌پژوهان جوان و هم‌کاری با کمیته علمی می‌تواند به ارتقاء کیفیت برگزاری المپیادهای علمی کمک کند.

اصلاحیه لیست مدال آوران المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی:
به اطلاع دانش‌پژوهان عزیز می‌رسانیم که بعد از اعلام مدال‌ها مشخص شد که کمیته محترم علمی در یکی از مراحل در وارد کردن نمره یکی از دانش‌پژوهان دچار خطا شده است. بعد از جای‌گذاری نمره صحیح، رتبه این دانش‌پژوه در حد مدال طلا شد. با بررسی جوانب مختلف موضوع در کمیته علمی و سمپاد به این نتیجه رسیدیم که تعداد مدال طلا را یکی افزایش دهیم تا لازم نباشد دانش‌پژوهی را از فهرست طلای قبلی حذف کنیم. بدین‌وسیله فهرست مدال‌آوران را اعلام می‌کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا