آزمون المپیاد

ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو آغاز شد

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرد؛

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از آغاز ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو خبر داد.

به اطلاع تمام دانشآموزان علاقمند به علوم و فناوری نانو میرساند، ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانشآموزی علوم و فناوری نانو از روز جمعه اول اسفند ماه ۱۳۹۹ از طریق سایت اینترنتی باشگاه نانوانجام خواهد شد.

 دوازدهمین المپیاد دانشآموزی علوم و فناوری نانو توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار میشود. لازم به یادآوری است، المپیاد دانشآموزی نانو به تایید بنیاد ملی نخبگان نیز رسیده است و مدالآوران از جوایز و امتیازات بنیاد بهرهمند خواهند شد.

متقاضیان ثبتنام در دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، میتوانند از ۱اسفند سال جاری تا ۱۵اردیبهشت سال ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانیwww.nanoclub.irنسبت به ثبت نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند.

دوازدهمین المپیاد دانشآموزی علوم و فناوری نانو مشابه دوره گذشته در سه مرحله برگزار خواهد شد که جزئیات آن به شرح زیر است:

مرحله اول، تیرماه ۱۴۰۰ بهصورت مجازی در قالب یک آزمون تستی

مرحله دوم، مردادماه ۱۴۰۰ و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی-تشریحی

مرحله سوم (پایانی)، اواخر شهریور ماه ۱۴۰۰ در قالب یک اردوی علمی عملی

 دانشآموزان پایههای نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم مجاز به شرکت در آزمون هستند. نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهشسراها و ادارات شهرستانها میتوانند از طریق سایت باشگاه نانو برای ثبت نهاد ترویجی و ثبت نام گروهی دانشآموزان اقدام نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =

دکمه بازگشت به بالا